halooooaspettiamo impazienti il resoconto del fine settimana e le opinioni sul concerto!!!ajde..mk
Dober koncert, prisli skoraj pozno zaradi turskega kapetana (in misunderstanding kje je stadio...), ma je slo dobro ki ni dezevalo. zelo lep koncert. weekend tranquillo, sli po muzejih, videli dosti kulturnih zanimivosti, sli spat zgodaj...
haloooo
RispondiEliminaaspettiamo impazienti il resoconto del fine settimana e le opinioni sul concerto!!!
ajde..mk
Dober koncert, prisli skoraj pozno zaradi turskega kapetana (in misunderstanding kje je stadio...), ma je slo dobro ki ni dezevalo. zelo lep koncert.
RispondiEliminaweekend tranquillo, sli po muzejih, videli dosti kulturnih zanimivosti, sli spat zgodaj...